تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوط هستند.

آشنایی با احتمال و نظریه توزیع ها (جلد دوم)

آشنایی با احتمال و نظریه توزیع ها (جلد دوم)

cover-layed-p2

دکتر عبدالرسول برهانی حقیقی

دکتر احمد پارسیان

دکتر سلطان محمد صدوقی الوندی

دکتر سیدنظام الدین احمد کرمانی

دکتر عزت کرمانی

قطع: وزیری

تعداد صفحات: 347

نوبت چاپ: اول، تابستان 1393

شمارگان: 2000 جلد

قیمت: 150000 ریال

ویراستار: مهدیه شهبازی

حروف نگاری و صفحه آرایی: مرضیه اربابی

طرح روی جلد: مهدیه شهبازی

978-600-94485-1-7

مجموعه‌ی دو جلدی « آشنایی با احتمال و نظریه‌ی توزیع‌ها » تمامی مطالب درس‌های مبانی احتمال، احتمال 1 و 2 دوره‌ی کارشناسی آمار را به جز مبحث « آمار توصیفی » که دانشجویان در دوره‌ی دبیرستان نیز با آن آشنا شده‌اند، پوشش می‌دهد.

دقت و سادگی در بیان مطالب ارائه شده، مثال‌های متنوع که به دقت انتخاب شده‌اند و تمرین‌های گوناگون از ویژگی‌های خاص این مجموعه‌ی دو جلدی است. به ویژه در این مجموعه، بیش از 700 مثال و تمرین برای بهره‌برداری بیش‌تر دانشجویان و استادان گردآوری شده است.

مطالعه‌ی‌ این کتاب، می‌تواند علاوه بر دانشجویان آمار به دانشجویان دیگر رشته‌های علوم ریاضی و مهندسی، به ویژه مهندسی برق و مهندسی صنایع ‌نیز کمک شایانی در فهم هر چه بهتر مطالب داشته باشد.

بر اساس تجربه، بارها در کلاس درس به دانشجویانم یادآوری کرده‌ام که دلیل ضعف آن‌ها در درس احتمال، خوب یاد نگرفتن ریاضی عمومی و دلیل عدم موفقیت آن‌ها در آمار ریاضی و دیگر درس‌های آماری خوب یاد نگرفتن احتمال و نظریه‌ی توزیع‌ها است.

کتاب دو جلدی حاضر تلاش کرده است تا در صورت یادگیری خوب ریاضی عمومی، دانشجویان را در حدواندازه‌ی دوره کارشناسی با مباحث متنوع احتمال و نظریه‌ی توزیع‌ها آشنا سازد.

خواندن و یاد گرفتن محتوای این مجموعه را به همه‌ی دانشجویان رشته‌های آمار، مهندسی برق، مهندسی صنایع و دیگر علاقه‌مندان توصیه می‌کنم.

تماس با انتشارات

شماره تماس: 09355310189

خرید آنلاین

خرید آنلاین از طریق وب سایت استت آنلاین

کتابفروشی ها

خرید از کلیه کتابفروشی های معتبر سراسر کشور

۵ دیدگاه در “آشنایی با احتمال و نظریه توزیع ها (جلد دوم)

 1. با سلام . خواستم بیشتر در مورد این دو جلد کتاب بدونم . آیا مرجع کامل برای تدریس دروس آمار و احتمال هستن یا ن و دیگه اینکه منابع مطالعاتی خوبی برای دکتری آمار هستن یا ن. با تشکر

  • با سلام
   بلی. هر دو جلد کتاب مرجع کامل برای تدریس دروس احتمال 1 و 2 کارشناسی آمار هستند. همچنین برای آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و دکترا بسیار سودمند خواهند بود.

   موفق باشید

  • سلام
   بله این مجموعه برای تدریس درس احتمال 1 و 2 بسیار منبع خوب و کاملی است و برای آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و دکترا هم بسیار جامع است.
   پیروز باشید

 2. با سلام.با توجه به اینکه خرید آنلاین هنوز از سایت شما امکانپذیر نمی‌باشد و کتابفروشی‌ها هم جلد ۱و۲ کتاب آشنایی با احتمال و نظریه توزیع‌ها رو در قفسه‌های کتابهاشون ندارن برای تهیه اینترنتی این ۲جلد بنده باید چکار کنم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *